4G GÜNEŞ ENERJİLİ KAMERA SİSTEMLERİ

4G GÜNEŞ ENERJİLİ KAMERA SİSTEMLERİ

4G Güneş Enerjili Kamera Sistemleri

            Güneş enerjili kamera sistemleri (solar cam) günümüzde yaygın halde kullanılmaya başlanan ve güvenlik sistemlerinden inşaat sektörüne, reklamcılık ve pazarlamadan kamu yararına yönelik hizmetlere varıncaya dek her anlamda tercih edilen sistemleri oluşturur. Tümüyle dikkat çeken bu alanlara yönelik olarak gerçekleştirilen kamera sistemleriyle dikkat çeker bir nitelik olarak karşımızdaki yerini korumaktadır. Bu da onu diğerlerinden tamamen ayıran en temel hususi özelliklerine yönelik hizmetler arasına katmaktadır.

Güneşle Şarj Edilmesi

            Solar cam sistemlerinin solarcam 4g olarak en büyük özellikleri kendilerini Güneş enerjisinden aldıkları ışınlarla çok rahat bir şekilde şarj edebilmeleri olarak bilinmektedir. Bu anlamda düşünüldüğü zaman söz konusu sistemin sağlamış olduğu teknik nitelikler boyunca sürdürülen kapsamlı çalışmalara dayanarak özellikle güvenlik sistemi olarak solar paneller kullanılarak elektrik hattına gerek duymadan kamera olarak tüm özelliklerini sergilemesi mümkündür. 

4G Bağlantı Hızı

            Başlıca temel özelliği olarak solarcam 3g hızının bir üst sürümü olan 4G bağlantı hızında hizmet sağlayabilen ip özellikli kamera sistemi olmasıdır. Bu özelliğiyle güvenlik kamerası olarak da tercih edilmekte ve yaygın olarak kullanılmaktadır. 360 derece görüş açısı ve en ufak hareketleri bile algılayabilen üst düzey hareket sensörü sayesinde de dikkat çeken kamera sistemleri arasındaki yerini korumaya devam eder. Elbette bütün bu ortada duran nitelikleri de onun temel boyutlarıyla 3g güneş enerjili kamera sistemi olmasını sağlayan teknik boyutlarını oluşturmaktadır.

            Oluşturulan tüm bu teknik boyutlarıyla değerlendirilecek olunursa kamera sisteminin sahip olduğu en temel yaklaşımlar doğrultusunda kaliteden taviz vermeyen ve tamamen üst düzey özellikler ortaya koyan nitelikleri meydana getirmesi olmaktadır.

4K Ultra HD Çözünürlük Kalitesi

            Güneş enerjili kamera sistemi olarak 4g güneş enerjili kamera sisteminin bir diğer özelliği ise 4K ultra hd görüntü kalitesinin var olmasıdır. Tümüyle dikkat çeken özellikleri bakımından değerlendirilecek olunduğu zaman her anlamda dikkat çeken bir kamera sistemi olarak yer alır. Bu yönüyle de havadan çekimler ve tanıtım organizasyonlarında da rahatlıkla kullanılabilen bir kamera olarak yer almaktadır. Tüm bu noktaları bakımından değerlendirilerek söz konusu kameranın ortada duran etkin noktalarıyla süregelmesi onun en net noktalarını ortaya koymaya devam etmektedir. Bu da solarcam 4g kamera olmasının en tipik örneklerini ortaya koyar.

           Bütün bu nitelikleri bakımından ele alındığı zaman Güneş enerjili kamera sisteminin hem kullanım alanları hem de teknik özellikleri bakımından tamamen profesyonel özellik taşıyan kamera sistemi oldukları net bir şekilde anlaşılır olmaktadır. Bu da onun sıradan kamera sistemlerinden tamamen ayrıcalıklı ve tamamen farklı olmasını sağlayan en temel noktalarıdır. Bu en temel noktalarıyla solarcam 3g kamera yüksek hızda ip bağlantı yapılmasını sağlayan niteliklerle donatılmıştır. Ayrıca harici kayıt cihazı desteği sağlamış olduğundan dolayı da son derece alanında profesyonel kamera sistemi olma niteliğini ortaya koyan çok yönlü bir yapısı bulunmaktadır.

Paylaş: